Μετά από περίπου 15 χρόνια που έχει εγκατασταθεί το μελασμα στο μεγαλύτερο μέρος του προσώπου μου, είναι η πρώτη φορά που μέσα σε 15 μέρες έχω αρχίσει κ βλέπω εμφανή διαφορά!!
Εννοείται ότι θα τα χρησιμοποιώ συνεχώς.
Ευχαριστούμε που κάνετε ότι υποσχεσθε!!
Είμαι πολύ ευχαριστημενη και από την εξυπηρέτηση που είχα τηλεφωνικά και από το προϊόν. Αν και το χρησιμοποιώ μόλις 3 εβδομάδες βλέπω διαφορά στο πρόσωπο μου.
Ωραίο προϊόν .Βοηθάει στον αποχρωματισμό, με καθημερινή χρήση μετά τις 6 εβδομάδες και με την αγορά και 2 όρου θα δείτε διαφορά. . Ενυδατωνει και σου αφήνει μια υπέροχη αίσθηση στο δερμα
Η αγαπημενος μου όρος βιταμίνη C.Τον χρησιμοποιώ από το χειμώνα και πραγματικά τον λατρεύω.Η λάμψη είναι άμεση στο πρόσωπο και ελαφρύ προϊόν!Αγοραστε το και δεν θα χάσετε..Επίσης και το αντηλιακό τέλειο..Η κ.Αννα ευγενική και σε ότι απορία έχεις θα σε βοηθήσει …
Easily absorbed, non-greasy. A little bit goes a long way. I use this as my night cream and use the suncream during the day.
Πολύ καλή αντηλιακή κρέμα. Ελαφριά υφή, πολύ απαλό διακριτικό άρωμα και εξαιρετική ποιότητα.
Θα την ξαναπάρω :)
Έχει χρησιμοποιήίσει πάρα πολλούς ορούς Βιταμίνη C επώνυμές μάρκες και μη, μπορώ πω με το χέρι στην καρδιά ότι δεν έχω ξανά δει τέτοια λάμψη και υπέροχη αίσθηση στο δέρμα μου. από κανένα προίόν ούτε από αυτά με σκέτο l-ascorbic acid!! Έχει υπέροχη υφή που απορροφάται γρήγορα, δεν μυρίζει, ενυδατώνει και έχει φοβερά ενεργά. Τον βάζω πλέον και γύρο στα μάτια χωρίς πρόβλημα. Πραγματικά συγχαρητήρια, έιστε αξιόλογη εταιρεία με γνώσεις και ποιότητα.
Το ένα συμπληρώνει το άλλο και το αποτέλεσμα είναι τέλειο. Η καλύτερη αντιμετώπιση για τις πανάδες.
Επειδή γνωρίζω πόσο δύσκολα αντιμετωπίζεται η πανάδα ειδικά αν είναι μέλασμα και επειδή στάθηκα πολύ άτυχη με μια θεραπεία λειζερ πριν 2 χρόνια, ήμουν πολύ διστατική με το προϊόν αυτό. Το αγόρασα καθαρά για την σύνθεση του, τα ενεργά συστατικά που περιέχει. Ειλικρινά έχω μείνει έκπληκτη με το πόσο έχει βελτιωθεί συνολικά η επιδερμίδα μου, το συνδυάζω με την αντιηλιακή κρέμα της σειράς και βάζω μόνο αυτα τα 2 το πρωί, το βράδυ πάλι τον ορό. Λάμψη και πιο υγιή όψη είδα από τις πρώτες και όλα ημέρες, ενώ αισθητή διαφορά στις πανάδες μετά από μήνα, και συνεχίσει! Πολλά συγχαρητήρια στην ομάδα και ένα μεγάλο ευχαριστώ για την τόσο λεπτομερή απάντηση στις απορίες μου!!
Τέλειος ορός,τον χρησιμοποιώ το πρωί σε συνδιασμό με τον ορό προσώπου και λαιμού τον οποίο βάζω το βράδυ.
Εμπλουτισμένος με πάρα πολλά συστατικά ,είναι ότι καλύτερο για το πρόσωπο μου! Χαρίζει όντως λάμψη και φωτίζει το πρόσωπο μου,Είναι το τρίτο μπουκάλι που χρησιμοποιώ και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη.Νομιζω είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά σε σκεύασμα με βιταμίνη c.
Συγχαρητήρια στην εταιρεία!
Τα προϊόντα σας είναι εξαιρετικά . Μετά από χρήση μιας εβδομάδας φαίνεται ήδη η φωτεινότητα στο δέρμα μου . Στα παραπάνω να προσθέσω ότι η παραγγελία ήρθε άμεσα σε άψογη συσκευασία μαζί με ένα δώρο καθαριστικό προσώπου καταπληκτικό και δειγματάκια. Εννοειται ότι θα παραγγείλω ξανά .
Διαστακτικά αγόρασα αυτό το σετ, για την αντιμετώπιση μιας πανάδας στο μέτωπο αλλά και για αντιηλιακή προστασία λόγω καλοκαιριού. Βρίσκομαι στην τρίτη εβδομάδα που χρησιμοποιώ αυτό το δίδυμο και τα αποτελέσματα με εξέπληξαν!! Το πρόσωπο μου έχει φωτίσει, έχει μια ομοιομορφία και η πανάδα ήδη έχει ελαφρώς αποχρωματιστεί!! Ήδη παρήγγειλα και δεύτερο αντιηλιακό να το έχω, καθώς ούτε δημιουργεί ερεθισμούς, ούτε είναι βαρύ και δεν γυαλίζεις μετά!! Μια δροσιστική και φουλ ενυδατική κρέμα θα την χαρακτήριζα. Επίσης να πω, οτι επειδή φοράω φακούς επαφής, δεν τσούζει τα μάτια και δεν δημιουργεί καμία ερυθρότητα ή ερεθισμό.. Πολλά συγχαρητήρια στην ομάδα σας!! Είμαι κάτι παραπάνω από ευχαριστημένη και σίγουρα σας προτείνω σε όλους!!!
ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ ΣΟΥ. ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΑ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΡΟΙΟΝ!!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ
Τα προϊόντα αυτά είναι ότι πιο αποτελεσματικό έχω χρησιμοποιήσει τα τελευταία 25 χρόνια, οπότε και δημιουργήθηκαν οι πανάδες μου στο πρόσωπο, από την έκθεση στο ήλιο. Οι πανάδες μου είναι πλέον παρελθόν και ας συνεχίζω ακάθεκτη την έκθεση στον ήλιο!!!